EST

Treeningud ja koolitus

     Meil on hea meel, et snuuker kui sport on viimastel aastatel teinud suure arengu Eestis. Üle aastate on Eestil ka rahvusvahelisel tasemel snookerimängija. Andres Petrov on tegelenud piljardispordiga juba väga pikka aega, ning pidevad pikad treeningud hakkavad vilja kandma. Tänaseks hetkeks on Andresest saanud vägagi arvestatav snuukerimängija ka rahvusvahelises konkurentsis. Viimastel aastatel on tal ette näidata mitmeid turniirivõite lähiriikidest, ning on õnnestunud mängida ka juba maailma tippmängijate vastu.

Mis on edu võti? - treeningud, treeningud ja veelkord treeningud. Selleks, et olla hea snuukerimängija ei piisa ainult täpsetest löökidest - väga olulist rolli mängivad siin veel lisaks psühholoogia, taktika, analüüsivõime jne.

Andres on tänaseks saanud väga palju kogemusi turniiridelt, kuid märkimisväärselt suure arenguhüppe on talle andnud treeningud koos Alan Trigg´iga.  A. Trigg on rahvusvaheliselt tunnustatud snuukeritreener ja ka mängija. Meil on hea meel, et Alan Trigg on jaganud oma teadmisi ja kogemusi ka eestlastega. Andres on tänaseks esimene eestlane, kellel on olemas ka World Snooker´i tunnustatud treeneri sertifikaat.

Andres on valmis jagama oma teadmisi ja oskusi. Juhul kui soovid snuukerit veelgi paremini mängida, siis on ta heameelega valmis juhendama. Võta julgelt temaga otse ühendust!

Tema kontaktid on:

e-mail: andres.petrov147@gmail.com

tel: +372 58102308